Cathay Pacific uruchamia nowy bezpośredni lot z Hongkongu do Phuket

Phuket, Tajlandia-

Ponieważ Hongkong zaczyna otwierać się na resztę świata po latach ograniczeń związanych z pandemią Covid, oznacza to również powrót nowego bezpośredniego lotu do Phuket.

Inauguracyjny lot CX771 przyleciał dzisiaj, 1 stycznia 2023 r., przy wyjściu nr 15 na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Samolot przewoził 118 pasażerów.

Pasażerów powitano specjalnymi upominkami i paczkami z pamiątkami oraz bardzo serdecznym i życzliwym powitaniem ze strony personelu lotniska.

Wiele zagranicznych linii lotniczych nadal zwiększa liczbę bezpośrednich lotów do Tajlandii i Phuket, ponieważ turystyka nadal odradza się po latach ograniczeń związanych z Covid.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/