Cathay Pacific uruchamia nowy bezpośredni lot z Hongkongu do Phuket

Phuket, Tajlandia-

Ponieważ Hongkong zaczyna otwierać się na resztę świata po latach ograniczeń związanych z pandemią Covid, oznacza to również powrót nowego bezpośredniego lotu do Phuket.

Inauguracyjny lot CX771 przyleciał dzisiaj, 1 stycznia 2023 r., przy wyjściu nr 15 na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Samolot przewoził 118 pasażerów.

Pasażerów powitano specjalnymi upominkami i paczkami z pamiątkami oraz bardzo serdecznym i życzliwym powitaniem ze strony personelu lotniska.

Wiele zagranicznych linii lotniczych nadal zwiększa liczbę bezpośrednich lotów do Tajlandii i Phuket, ponieważ turystyka nadal odradza się po latach ograniczeń związanych z Covid.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/