Phuket wygenerował 6.6 miliarda bahtów podczas festiwalu noworocznego

Phuket -

Według odpowiednich urzędników Phuket wygenerował co najmniej 6.6 miliarda bahtów podczas festiwalu noworocznego.

Dyrektor Urzędu Turystyki Phuket w Tajlandii (Phuket TAT), pani Nathasiri Ronnasiri, powiedziała Phuket Express, że od 30 grudniath do stycznia 2nd, Phuket wygenerował co najmniej około 6.6 miliarda bahtów.

Od 30 grudniath do stycznia 2nd, do Phuket przyleciało 200 lotów międzynarodowych z 38 linii lotniczych (50 lotów dziennie), które przewoziły 43,075 10,769 pasażerów (XNUMX XNUMX pasażerów dziennie).

W międzyczasie odbyło się 247 lotów krajowych sześciu linii lotniczych (61 lotów dziennie) z 36,047 9,012 pasażerami (XNUMX XNUMX pasażerów dziennie).

Teraz uwaga zaczyna się od turystów, którzy przybyli na festiwal noworoczny, aby zacząć wracać do domu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.