Phuket ogłasza siedem obrażeń czwartego dnia kampanii wypadków drogowych „Siedem dni zagrożenia w Nowym Roku”.

ZDJĘCIE PLIKU

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie siedem obrażeń i siedem wypadków drogowych tylko czwartego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) akcji „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dzisiaj (2 stycznia) szczegóły czwartego dnia (1 stycznia) kampanii „Siedem Dni Zagrożenia w Nowym Roku”.

Sześć wypadków drogowych miało miejsce w dystrykcie Mueang, a inny wypadek miał miejsce w dystrykcie Kathu z siedmioma obrażeniami (5 mężczyzn i 2 kobiety).

Wypadki spowodowane były głównie przez pijanych kierowców (50 proc.). 42.86 proc. wypadków drogowych miało miejsce na drogach krajowych. Większość wypadków miała miejsce między północą a 3:00. Wszystkie wypadki miały miejsce na motocyklach, a większość innych opłat drogowych dotyczyła braku kasków.

W sumie wszystkie cztery dni w Phuket (29 grudnia – 1 stycznia) podczas Siedmiu Dni Zagrożenia doszło łącznie do osiemnastu wypadków drogowych, 18 osób zostało rannych (10 mężczyzn, 8 kobiet) i jedna ofiara śmiertelna (mężczyzna).

Urzędnicy z Phuket zgłosili jedną ofiarę trzeciego dnia noworocznej kampanii Siedmiu Dni Zagrożenia w wypadkach drogowych.

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.