Telefon komórkowy zwrócony kuwejckiemu turystowi w Phuket po tym, jak taksówkarz wściekły na skargę dotyczącą złego prowadzenia pojazdu zabiera telefon i rzuca go na plażę

Phuket -

Telefon komórkowy został zwrócony kuwejckiemu turystowi w Phuket po tym, jak taksówkarz zabrał przypadkowo pozostawiony telefon i wyrzucił go na plażę ze złości za złą reklamację jazdy. 

Policja z Wichit powiedziała Phuket Express, że wczoraj (1 styczniast), po północy pan Mohammad Nusair, obywatel Kuwejtu, złożył doniesienie na policję w Wichit. Powiedział policji, że zapomniał telefonu komórkowego w minivanie firmy turystycznej. Zapytał kierowcę minivana, czy zabrał telefon komórkowy, ale kierowca początkowo zaprzeczył zarzutom. Kierowca i jego firma nie zostali wymienieni przez policję w Wichit.

Policja z Wichit powiedziała Phuket Express, że wezwali kierowcę na komisariat, zanim przyznał się, że zabrał telefon komórkowy turysty. Wyrzucił telefon komórkowy na Karon Beach. Kierowca powiedział, że zabrał telefon i wyrzucił go, bo był zły, że turysta skrytykował go za rzekomo złą jazdę.

GPS telefonu komórkowego pokazał jego lokalizację w Soi Palai, Chalong. Policja wyśledziła telefon komórkowy i odkryła, że ​​należał on do obcokrajowca w Chalong, który wcześniej świętował Nowy Rok na Karon Beach. Cudzoziemiec powiedział policji, że znalazł telefon komórkowy na plaży i myślał, że został porzucony i dlatego można go zabrać. Zagraniczny turysta nie wyjaśnił, dlaczego nie próbował oddać telefonu władzom.

Telefon komórkowy w końcu został zwrócony kuwejckiemu turystowi, który pochwalił policję za ich ciężką pracę. Nie było od razu jasne, czy taksówkarz lub zagraniczny turysta zostaną obciążeni jakimikolwiek opłatami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.