Dwie osoby zginęły po tym, jak nietrzeźwy kierowca sedana zderzył się z motocyklowym wózkiem bocznym w Phuket

Phuket -

Dwie osoby zginęły po tym, jak nietrzeźwy kierowca sedana uderzył w przyczepę motocykla w Mueang Phuket.

Służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku o godzinie 3:50 na moście Thep Sisin (most Klong Koh Phee) w dystrykcie Talad Nuea.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl. Dwie osoby jadące bocznym motocyklem zginęły na miejscu. Byli to pan Weerasin Boonthanaweerapat, lat 64 i pani Ornpawee Boonthanaweerapat, lat 63. Miejscowi w pobliżu powiedzieli, że byli żonatymi sprzedawcami na targu w mieście Phuket.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że kierowca sedana próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale pojazd nie był w stanie jechać. Sedan zatrzymał się 50 metrów od miejsca zdarzenia.

Kierowca sedana, pan Narongpat Makmee, lat 56, z Ubon Ratchathani, został zabrany na komisariat policji miasta Phuket. Policja poinformowała, że ​​kierowca sedana odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie śmierci.

Narongpat nie rozmawiał z The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.