W sumie 24 wypadki drogowe, 24 obrażenia i 1 śmierć odnotowane podczas pięciu dni „Siedem dni niebezpieczeństwa” w Phuket

ZDJĘCIE PLIKU

Phuket -

Phuket ogłosił w sumie sześć obrażeń i sześć wypadków drogowych tylko piątego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) akcji „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dzisiaj (3 stycznia) szczegóły piątego dnia (2 stycznia) kampanii „Siedem Dni Zagrożenia w Nowym Roku”.

Pięć wypadków drogowych miało miejsce w dystrykcie Mueang, a inny wypadek miał miejsce w dystrykcie Kathu z sześcioma obrażeniami (4 mężczyzn i 2 kobiety).

Suma za wszystkie pięć dni w Phuket (29 grudnia – 2 stycznia) w ramach Siedmiu Dni Zagrożenia miały miejsce 24 wypadki drogowe, 24 obrażenia, w których uczestniczyło 14 mężczyzn i 10 kobiet) oraz jedna ofiara śmiertelna (mężczyzna).

Dodatkowe artykuły, które mogą Ci się spodobać:

Urzędnicy z Phuket zgłosili jedną ofiarę trzeciego dnia noworocznej kampanii Siedmiu Dni Zagrożenia w wypadkach drogowych.

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.