W sumie 24 wypadki drogowe, 24 obrażenia i 1 śmierć odnotowane podczas pięciu dni „Siedem dni niebezpieczeństwa” w Phuket

ZDJĘCIE PLIKU

Phuket -

Phuket ogłosił w sumie sześć obrażeń i sześć wypadków drogowych tylko piątego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) akcji „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dzisiaj (3 stycznia) szczegóły piątego dnia (2 stycznia) kampanii „Siedem Dni Zagrożenia w Nowym Roku”.

Pięć wypadków drogowych miało miejsce w dystrykcie Mueang, a inny wypadek miał miejsce w dystrykcie Kathu z sześcioma obrażeniami (4 mężczyzn i 2 kobiety).

Suma za wszystkie pięć dni w Phuket (29 grudnia – 2 stycznia) w ramach Siedmiu Dni Zagrożenia miały miejsce 24 wypadki drogowe, 24 obrażenia, w których uczestniczyło 14 mężczyzn i 10 kobiet) oraz jedna ofiara śmiertelna (mężczyzna).

Dodatkowe artykuły, które mogą Ci się spodobać:

Urzędnicy z Phuket zgłosili jedną ofiarę trzeciego dnia noworocznej kampanii Siedmiu Dni Zagrożenia w wypadkach drogowych.

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.