W sumie 34 wypadki drogowe, 34 obrażenia i 3 zgony odnotowane podczas sześciu dni „Siedem dni niebezpieczeństwa” w Phuket

Phuket -

  Phuket ogłosił w sumie dziesięć wypadków drogowych, dziesięć obrażeń i dwie ofiary śmiertelne szóstego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) akcji „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (4 stycznia) Phuket Express szczegółowe informacje na temat szóstego dnia (3 stycznia) kampanii wypadków drogowych „Siedem Dni Niebezpieczeństwa w Nowym Roku”.

Siedem wypadków drogowych miało miejsce w dystrykcie Mueang, jeden w dystrykcie Thalang i dwa w dystrykcie Kathu z dziesięcioma obrażeniami (7 mężczyzn i 3 kobiety) oraz dwoma zgonami (mężczyzna i kobieta).

Suma za wszystkie sześć dni w Phuket (29 grudnia – 3 stycznia) Siedmiu Dni Zagrożenia miały miejsce 34 wypadki drogowe, 34 osoby zostały ranne i trzy zgony.

Dodatkowe artykuły, które mogą Ci się spodobać:

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

Dwie osoby zginęły po tym, jak nietrzeźwy kierowca sedana uderzył w przyczepę motocykla w Mueang Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.