W sumie 34 wypadki drogowe, 34 obrażenia i 3 zgony odnotowane podczas sześciu dni „Siedem dni niebezpieczeństwa” w Phuket

Phuket -

  Phuket ogłosił w sumie dziesięć wypadków drogowych, dziesięć obrażeń i dwie ofiary śmiertelne szóstego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) akcji „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (4 stycznia) Phuket Express szczegółowe informacje na temat szóstego dnia (3 stycznia) kampanii wypadków drogowych „Siedem Dni Niebezpieczeństwa w Nowym Roku”.

Siedem wypadków drogowych miało miejsce w dystrykcie Mueang, jeden w dystrykcie Thalang i dwa w dystrykcie Kathu z dziesięcioma obrażeniami (7 mężczyzn i 3 kobiety) oraz dwoma zgonami (mężczyzna i kobieta).

Suma za wszystkie sześć dni w Phuket (29 grudnia – 3 stycznia) Siedmiu Dni Zagrożenia miały miejsce 34 wypadki drogowe, 34 osoby zostały ranne i trzy zgony.

Dodatkowe artykuły, które mogą Ci się spodobać:

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

Dwie osoby zginęły po tym, jak nietrzeźwy kierowca sedana uderzył w przyczepę motocykla w Mueang Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.