W sumie 2,440 wypadków drogowych i 317 zgonów zarejestrowanych podczas „Siedem dni niebezpieczeństwa” w Tajlandii

FOTO: Ratunek w Bangyikhan

Tajlandia -

Tajlandzki Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) zgłosił dzisiaj (5 stycznia) łącznie 241 wypadków drogowych, z 253 obrażeniami i 25 ofiarami śmiertelnymi, w siódmym dniu (4 stycznia) wypadków drogowych „Siedem Dni Niebezpieczeństwa Nowego Roku” kampania.

Wypadki spowodowane były głównie nadmierną prędkością (34.85 proc.). Około 80.24 procent wypadków dotyczyło motocykli.

48.96 proc. wypadków drogowych miało miejsce na drogach krajowych. Najwięcej wypadków miało miejsce w godzinach od 6:00 do 5:00 rano

Najwięcej wypadków miało miejsce w Song Khla (13 wypadków). Najwięcej urazów było w Kanchanaburi (15 urazów). Prowincje o największej liczbie ofiar śmiertelnych to Chiang Rai, Roi-Et, Song Khla, Sakaeo, Surat Thani i Udon Thani (2 zgony w każdej prowincji).

W ciągu siedmiu dni (29 grudnia – 4 stycznia) Siedmiu Dni Zagrożenia doszło do 2,440 wypadków drogowych, 2,437 rannych i 317 zabitych.

Surat Thani miał największą liczbę wypadków (79). Najwięcej urazów było w Kanchanaburi (81). Chiang Rai ma największą liczbę ofiar śmiertelnych (15).

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.