W sumie 41 wypadków drogowych, 42 urazy i 3 zgony odnotowane podczas „Siedem dni niebezpieczeństwa” w Phuket

ZDJĘCIE PLIKU

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie siedem wypadków drogowych i osiem obrażeń siódmego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) akcji „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (5 stycznia) Phuket Express szczegółowe informacje na temat siódmego dnia (4 stycznia) kampanii wypadków drogowych „Siedem Dni Niebezpieczeństwa w Nowym Roku”.

Cztery wypadki drogowe miały miejsce w dystrykcie Mueang, jeden w dystrykcie Thalang i dwa w dystrykcie Kathu z ośmioma obrażeniami.

Suma za wszystkie siedem dni w Phuket (29 grudnia – 4 stycznia) podczas Siedmiu Dni Zagrożenia odnotowano 41 wypadków drogowych, 42 osoby zostały ranne i trzy zgony.

Większość wypadków była spowodowana brakiem kasku, a następnie jazdą pod wpływem alkoholu i przekroczeniem dopuszczalnej prędkości.

W porównaniu z ubiegłoroczną kampanią dotyczącą wypadków drogowych „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” odnotowano ogółem 28 wypadków drogowych, 27 obrażeń i jedną śmierć, więc w tym roku odnotowano znaczny wzrost, chociaż The Phuket Express zauważa, że ​​wzrost turystyki i ruchu w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Dodatkowe artykuły, które mogą Ci się spodobać:

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

Dwie osoby zginęły po tym, jak nietrzeźwy kierowca sedana uderzył w przyczepę motocykla w Mueang Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.