W sumie 41 wypadków drogowych, 42 urazy i 3 zgony odnotowane podczas „Siedem dni niebezpieczeństwa” w Phuket

ZDJĘCIE PLIKU

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie siedem wypadków drogowych i osiem obrażeń siódmego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) akcji „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (5 stycznia) Phuket Express szczegółowe informacje na temat siódmego dnia (4 stycznia) kampanii wypadków drogowych „Siedem Dni Niebezpieczeństwa w Nowym Roku”.

Cztery wypadki drogowe miały miejsce w dystrykcie Mueang, jeden w dystrykcie Thalang i dwa w dystrykcie Kathu z ośmioma obrażeniami.

Suma za wszystkie siedem dni w Phuket (29 grudnia – 4 stycznia) podczas Siedmiu Dni Zagrożenia odnotowano 41 wypadków drogowych, 42 osoby zostały ranne i trzy zgony.

Większość wypadków była spowodowana brakiem kasku, a następnie jazdą pod wpływem alkoholu i przekroczeniem dopuszczalnej prędkości.

W porównaniu z ubiegłoroczną kampanią dotyczącą wypadków drogowych „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” odnotowano ogółem 28 wypadków drogowych, 27 obrażeń i jedną śmierć, więc w tym roku odnotowano znaczny wzrost, chociaż The Phuket Express zauważa, że ​​wzrost turystyki i ruchu w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Dodatkowe artykuły, które mogą Ci się spodobać:

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

Dwie osoby zginęły po tym, jak nietrzeźwy kierowca sedana uderzył w przyczepę motocykla w Mueang Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.