Indianin rzekomo atakuje innego Indianina w Ao Nang w Krabi

Krabi –

Indyjski mężczyzna rzekomo zaatakował innego Hindusa przed indyjską restauracją w Ao Nang w Krabi.

Klip wideo przedstawiający Indianina atakującego innego Hindusa stał się wirusowy w mediach społecznościowych wczoraj (5 stycznia).th).

Pani Sonthaya Tiwaree, lat 49, właścicielka indyjskiej restauracji w pobliżu plaży Ao Nang, powiedziała lokalnym mediom, że osobą zaatakowaną na filmie był jej 25-letni syn, pan Wirain Tiwaree. Został rzekomo zaatakowany przez innego Hindusa, który jest właścicielem innej indyjskiej restauracji w pobliżu.

Po pierwotnym ataku około czterech kolejnych Hindusów podobno ponownie zaatakowało Wirain.

Do zdarzenia doszło około południa w Sylwestra 31 grudniast, 2022. Sonthaya stwierdził, że złożyli doniesienie na policję w Ao Nang, ale do tej pory nie podjęto żadnych działań przeciwko komukolwiek.

Zastępca szefa policji w Ao Nang, podpułkownik Somphon Thiparpakun, powiedział Phuket Express, że przyczyną konfliktu mogły być spory między klientami.

Jednak wzywają obie strony do spotkania przed podjęciem jakichkolwiek działań.

Nazwiska domniemanych podejrzanych nie zostały zidentyfikowane przez policję w Ao Nang.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.