Ćwiczenie policyjne w Phuket, symulujące wściekłych protestujących na posterunku policji

Phuket -

Policja Prowincji Phuket przeprowadziła niedawno ćwiczenia dotyczące incydentów.

Ćwiczenia odbyły się wczoraj po południu (5 stycznia).th) na posterunku policji miasta Phuket.

Incydent rekonstrukcji, który był szkoleniem, a nie rzeczywistym problemem, obejmował scenariusz, w którym ponad 80 nastolatków, wszyscy aktorzy, protestowało na komisariacie policji. W scenariuszu szkoleniowym byli rozczarowani i zdenerwowani po tym, jak policja aresztowała dziesięciu nastolatków, którzy ścigali się po drogach publicznych i spowodowali kilka wypadków drogowych i obrażeń podczas zatrzymania.

Nastolatkowie, którzy protestowali, chcieli, aby policja natychmiast uwolniła ich przyjaciół. Aktorzy siłą zaatakowali policję i próbowali wywołać zamieszki i chaos. Aktorom powiedziano również, aby próbowali dostać się na posterunek policji siłą i przepchnąć obok funkcjonariuszy organów ścigania.

Funkcjonariuszom biorącym udział w szkoleniu poinformowano jedynie, że wezmą udział w ćwiczeniu, ale nie poinformowano ich o konkretnym scenariuszu.

Aktorzy wcielający się w demonstrantów uzyskujących dostęp do stacji doprowadzili do szkolenia policji z tarczami i sprzętem do rozpraszania protestujących pod okiem instruktorów szkoleniowych.

Według policji prowincji Phuket, funkcjonariusze biorący udział w ćwiczeniach reagowali dobrze, a funkcjonariusze dziękowali również aktorom, którzy wcielili się w demonstrantów wściekłych na policję.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.