Pierwsza impreza przy pełni księżyca w tym roku na wyspie Phangan generuje co najmniej 100 milionów bahtów

ZDJĘCIE: MGR Online

Wyspa Phangan –

Pierwsza impreza przy pełni księżyca w 2023 roku odbyła się na plaży Rin w dystrykcie Baan Tai w dystrykcie Koh Phangan.

Ponad 20,000 6 turystów odwiedziło pierwszą w tym roku imprezę Full Moon Party ostatniej nocy (XNUMX stycznia).th) około 9:00 przez chwilę lał deszcz, ale potem turyści mogli cieszyć się tańcem na plaży.

Wicegubernator Surat Thani, pan Choosak Rooying, powiedział Phuket Express: „Wielu turystów odwiedza wyspę Phangan i pobliskie wyspy, takie jak Samui, Tao i Ang Thong. Nie ma nawet wystarczającej liczby lotów, aby turyści mogli odwiedzić te obszary. Operatorzy lokalni i biznesowi uzyskali większe dochody w porównaniu z kilkoma latami podczas pandemii Covid-19”.

„Pierwsza impreza przy pełni księżyca w tym roku gościła ponad 20,000 100 turystów, co przyniosło co najmniej XNUMX milionów bahtów” — dodał Choosak.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.