Powrót chińskich turystów przynosi wielką radość firmom na Koh Samui

FOTO: Naewna

Koh Samui, prowincja Surat Thani —

Operatorzy biznesowi na Koh Samui pozytywnie zareagowali na rychły powrót chińskich gości, niezależnie od obaw związanych z koronawirusem.

Lokalne media poinformowały wczoraj, 7 stycznia, o dobrej atmosferze turystycznej wokół Koh Samui w prowincji Surat Thani. Powiedzieli, że turyści nadal podróżują samolotem, aby odwiedzić wyspę, z czego większość to europejscy turyści, co powoduje zgiełk na lotnisku.

Jednak wraz z ogłoszeniem, że chińscy turyści będą mogli ponownie podróżować za granicę od dziś, 8 stycznia, poczyniono przygotowania wokół Koh Samui na przyjęcie chińskich turystów, którzy nie mogli podróżować od początku pandemii COVID-19.

FOTO: Naewna

Lokalne media podały, że firmy promowe w dystrykcie Angthong w dystrykcie Samui przygotowują swoje promy, aby pomieścić turystów podróżujących na Koh Samed, Koh Phangan i Koh Tao.

Pan Kittisak Thanaput, kierownik firmy Lomprayah, powiedział lokalnym mediom, że jego firma przygotowywała się na przybycie chińskich turystów, utrzymując czystość, sprzątając prom za każdym razem, gdy przewoził pasażerów i przygotowując środek do dezynfekcji rąk na promie.

FOTO: Naewna
„Jestem trochę zaniepokojony możliwością zarażenia chińskich turystów Covid-19”, powiedział Kittisak, „Ale dzięki różnym środkom, które nasza firma konsekwentnie wdraża, oraz dzięki naszemu doświadczeniu życia z wirusem przez jakiś czas, ja wierzymy, że poradzimy sobie z sytuacją, nawet jeśli pojawią się zarażeni ludzie”.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.