Thai Royal Household Bureau publikuje oficjalną aktualizację stanu zdrowia Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Bajrakitiyabha

FOTO: Bangkokpost/ Apichart Jinakul

Krajowy —

Tajscy lekarze królewscy stwierdzili, że Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha Narendiradebyavati nadal nie odzyskała przytomności z powodu problemów z sercem.

W trzecim oficjalnym oświadczeniu od czasu zachorowania księżniczki królewskiej, wydanym 8 stycznia, Biuro Dworu Królewskiego stwierdziło, że królewscy lekarze przypisywali nagłą utratę przytomności Jej Królewskiej Wysokości ciężkim arytmiom serca spowodowanym zapaleniem serca po zakażeniu mykoplazmą.

Jej Królewska Wysokość pozostaje nieprzytomna, poinformowało biuro, i otrzymuje antybiotyki pod ścisłym nadzorem. Królewscy lekarze używają również sprzętu do wspomagania funkcji jej płuc i nerek.

Podobne artykuły:

Jej Królewska Wysokość trafiła do szpitala po tym, jak straciła przytomność podczas szkolenia swoich psów o godzinie 6:20 14 grudnia 2022 roku. Od tego czasu pozostaje nieprzytomna.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

 

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.