Phuket DDPM przeprowadza ćwiczenia ratownicze na wieżowcach

Phuket -

Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket (Phuket DDPM) zorganizował akcję ratowniczą na wieżowcach.

Ćwiczenia odbyły się w miniony weekend w wieżowcu kondominium w Kathu. Zastępca burmistrza Kathu, pan Somboon Iceyarak, powiedział Phuket Express, że pożar wysokiego budynku może łatwo wybuchnąć i doprowadzić do ogromnych szkód i ofiar śmiertelnych, zwłaszcza w czasie upałów z wysokimi temperaturami, gdy jest sucho. Ćwiczenie ma na celu przygotowanie i gotowość do jak najszybszej pomocy ofiarom.

Wiertło uznano za sukces.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.