Trwają poszukiwania zaginionego rumuńskiego nurka na Rawai – WIDEO

Rawaj –

Trwają poszukiwania zaginionego 47-letniego rumuńskiego nurka w Rawai.

Policja Turystyczna Phuket powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o rumuńskim nurku, który zaginął w morzu w pobliżu wyspy Kaew Nok w Rawai, na południe od Phuket, wczoraj po południu (8 styczniath).

Rumuński nurek został nazwany przez policję turystyczną Phuket jako MR. SEBASTIAN EMIL SOMESAN, 47 lat. Mieszkał w Tajlandii przez trzy lata z wizą Non-90. Mieszkał z dziewczyną z Tajlandii, panią Sangrawee Sringa, lat 42, w Rassada, Mueang Phuket.

Policja Turystyczna Phuket poinformowała Phuket Express wczoraj o 1:30, że burmistrz Rawai, Aroon Solos, został powiadomiony o MR. SOMESAN przez jego rumuńskiego przyjaciela, 46-letniego ALEXANDRU-FLORIN MIRON, i jego przyjaciółkę z Tajlandii, panią Saowaluck Kanhawong, po tym, jak popłynęli łodzią motorową na nurkowanie.

Kotwicy łodzi nie dało się podnieść i pan SOMESAN zszedł na dół, aby zobaczyć, w czym tkwi problem. Jego przyjaciele wierzyli, że przed zniknięciem zabrakło mu tlenu w zbiorniku. Pan SOMESAN miał duże doświadczenie w nurkowaniu.

Poszukiwania trwały od wczoraj do późnej nocy. Poszukiwania były kontynuowane dziś rano (9 stycznia).th).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.