Trwają poszukiwania zaginionego rumuńskiego nurka na Rawai – WIDEO

Rawaj –

Trwają poszukiwania zaginionego 47-letniego rumuńskiego nurka w Rawai.

Policja Turystyczna Phuket powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o rumuńskim nurku, który zaginął w morzu w pobliżu wyspy Kaew Nok w Rawai, na południe od Phuket, wczoraj po południu (8 styczniath).

Rumuński nurek został nazwany przez policję turystyczną Phuket jako MR. SEBASTIAN EMIL SOMESAN, 47 lat. Mieszkał w Tajlandii przez trzy lata z wizą Non-90. Mieszkał z dziewczyną z Tajlandii, panią Sangrawee Sringa, lat 42, w Rassada, Mueang Phuket.

Policja Turystyczna Phuket poinformowała Phuket Express wczoraj o 1:30, że burmistrz Rawai, Aroon Solos, został powiadomiony o MR. SOMESAN przez jego rumuńskiego przyjaciela, 46-letniego ALEXANDRU-FLORIN MIRON, i jego przyjaciółkę z Tajlandii, panią Saowaluck Kanhawong, po tym, jak popłynęli łodzią motorową na nurkowanie.

Kotwicy łodzi nie dało się podnieść i pan SOMESAN zszedł na dół, aby zobaczyć, w czym tkwi problem. Jego przyjaciele wierzyli, że przed zniknięciem zabrakło mu tlenu w zbiorniku. Pan SOMESAN miał duże doświadczenie w nurkowaniu.

Poszukiwania trwały od wczoraj do późnej nocy. Poszukiwania były kontynuowane dziś rano (9 stycznia).th).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.