Dwóch cudzoziemców i kapitan przeżywają wywrócenie łodzi z długim ogonem w Krabi

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Biuro Parku Narodowego Than Bok Khorani poinformowało Phuket Express, że w miniony weekend zostało powiadomione, że między wyspą Hong a przylądkiem Hang Nak przewróciła się łódź przewożąca zagranicznych turystów.

Zespoły ratownicze przybyły na dany obszar, aby znaleźć łódź z długim ogonem, która się wywróciła, była holowana i ratowana przez dwie inne łodzie wycieczkowe.

Kapitan łodzi, 43-letni Prasit Sansamut, i dwóch zagranicznych turystów zostali bezpiecznie uratowani na ląd. Prasit powiedział Phuket Express, że zanim woda wdarła się do łodzi, uderzyły w nią silne fale i łódź zaczęła tonąć.

Jednak Krabi Marine Office prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Nazwiska zaangażowanych zagranicznych turystów nie zostały ujawnione przez agencje ratownicze.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.