Dwie osoby aresztowane po kradzieży silnika od paramotoru od Rosjanina w Phuket

Phuket -

Tajska para została aresztowana po kradzieży części do napędu należącego do Rosjanina w Phuket.

Policja z Wichit powiedziała Phuket Express, że 6 styczniath, PAN OLIVER LAES THURMAN, obywatel Rosji, złożył zawiadomienie o kradzieży części jego napędu.

Policja z Wichit sprawdziła nagrania z monitoringu w pobliżu, gdzie znalazła Tajlandczyka i kobietę na wózku bocznym motocykla, którzy zabrali silnik z miejsca zdarzenia.

Wczoraj (9 stycznia)th), aresztowali parę zidentyfikowaną jedynie jako pan Banjerd, lat 40 i pani Maturasorn, lat 43. Zajęto im skradzioną rzecz. Obaj zostali przewiezieni na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.