W Phuket uruchomiono pierwszą w Tajlandii usługę dostawy dronem

Phuket -

Pierwsza usługa dostawy dronem w Tajlandii została uruchomiona w Phuket w celu wsparcia projektu „Smart City” poprzez wykorzystanie technologii w internaciemiasta turystyczne.

Wielkie otwarcie – 1st Drone Delivery Service wczoraj (9 stycznia).th) była prowadzona przez Boat Pattana Co., Ltd. wraz z Villa Market JP Co., Ltd. i Avilon Robotics Co., Ltd., która działa pod hasłem „We Carry The Future”.

Pani Sophit Phusanakhom, dyrektor wykonawczy Villa Market JP Co., Ltd., powiedziała The Phuket Express: „Usługa ta ma na celu rozszerzenie oferty Villa Market w celu zapewnienia klientom lepszej i wygodniejszej obsługi”.

Dr Thanakorn Supsukboorn, dyrektor generalny Avilon Robotics Co., Ltd., dodał: „To pierwsza legalna komercyjna usługa dostawy dronem w Tajlandii. Usługa współpracuje z urzędnikami Phuket. Ma to częściowo na celu wspieranie Phuket jako „inteligentnego miasta” i promowanie turystyki. Firma Avilon Robotics Co., Ltd zdobyła pierwsze miejsce w konkursie dronów transportowych organizowanym przez Ministerstwo Transportu i Komunikacji Tajwanu w 2021 r.”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.