W Phuket uruchomiono pierwszą w Tajlandii usługę dostawy dronem

Phuket -

Pierwsza usługa dostawy dronem w Tajlandii została uruchomiona w Phuket w celu wsparcia projektu „Smart City” poprzez wykorzystanie technologii w internaciemiasta turystyczne.

Wielkie otwarcie – 1st Drone Delivery Service wczoraj (9 stycznia).th) była prowadzona przez Boat Pattana Co., Ltd. wraz z Villa Market JP Co., Ltd. i Avilon Robotics Co., Ltd., która działa pod hasłem „We Carry The Future”.

Pani Sophit Phusanakhom, dyrektor wykonawczy Villa Market JP Co., Ltd., powiedziała The Phuket Express: „Usługa ta ma na celu rozszerzenie oferty Villa Market w celu zapewnienia klientom lepszej i wygodniejszej obsługi”.

Dr Thanakorn Supsukboorn, dyrektor generalny Avilon Robotics Co., Ltd., dodał: „To pierwsza legalna komercyjna usługa dostawy dronem w Tajlandii. Usługa współpracuje z urzędnikami Phuket. Ma to częściowo na celu wspieranie Phuket jako „inteligentnego miasta” i promowanie turystyki. Firma Avilon Robotics Co., Ltd zdobyła pierwsze miejsce w konkursie dronów transportowych organizowanym przez Ministerstwo Transportu i Komunikacji Tajwanu w 2021 r.”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.