Kierowca z Hongkongu rozbija swoim sedanem sprzedawcę z Phuket Somtam

Phuket -

Kierowca z Hongkongu uderzył swoim sedanem w sprzedawcę Somtam na poboczu drogi w Koh Kaew.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku wczoraj po południu (10 stycznia).th) na pasie Thep Kassattri Road w kierunku północnym na Koh Kaew.

Policja i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony sedan, motocykl z przyczepą boczną i dwa motocykle. Jedzenie znaleziono rozrzucone na poboczu drogi. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Kierowca sedana, panna Chung Nga Lee, 27 lat, obywatelka Hongkongu, powiedziała policji, że straciła panowanie nad pojazdem, ale nie wyjaśniła dokładnie, w jaki sposób.

Nagranie z monitoringu pokazuje, że sedan zderzył się z wózkiem bocznym sprzedawcy motocykli Somtam i dwoma innymi motocyklami w pobliżu. Pani Ladda Chuaysang, lat 42, sprzedawca Somtam i pan Sayan Seesai, lat 54, klient, który czekał na swojego Somtam, szczęśliwie uniknęli obrażeń.

Policja miasta Phuket poinformowała Phuket Express, że panna Lee została oskarżona o lekkomyślną jazdę powodującą szkody.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.