Ogromny diugoń znaleziony martwy w Krabi

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

W morzu Krabi znaleziono martwego 280-kilogramowego diugonia.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że został powiadomiony o martwym diugoniu od lokalnego rybaka w pobliżu zatoki Tha Maprao w poddystrykcie Khao Thong, Mueang Krabi zeszłej nocy (10 stycznia).

Przybyli na miejsce zastali samicę diugonia o długości 2.5 metra i wadze 280 kilogramów. Na martwym diugoniu nie znaleziono żadnych ran. Trawa morska wciąż tkwiła w pysku diugonia.

Uważa się, że diugoń zmarł nie więcej niż 24 godziny przed odnalezieniem. Trwa sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.