Więcej bezpośrednich lotów z Chin zaplanowano na Phuket

Phuket -

Więcej bezpośrednich lotów z Chin ma przybyć do Phuket w tym miesiącu z około 500 pasażerami.

Nasze poprzednie historie:

Firmy z Phuket są podekscytowane i gotowe na przyjęcie chińskich turystów.

269 ​​chińskich turystów z Xiamen w Chinach wylądowało 9 stycznia na lotnisku Suvarnabhumi w Tajlandii.

Prezes Stowarzyszenia Turystyki Phuket, pan Thanet Tantipiriyakit, powiedział Phuket Express. „Wierzymy, że Phuket jest nadal jednym z najlepszych miejsc turystycznych dla chińskich turystów. Z niecierpliwością czekali na wizytę w Phuket”.

„W tym miesiącu, 18 styczniath , będą bezpośrednie loty z Chin do Phuket, dwa loty z Szanghaju i jeden lot z Nanking. W sumie trzy loty poniosą około 500 pasażerów. Dwa kolejne bezpośrednie loty wciąż czekają na potwierdzenie” – wyjaśnił Thanet.

„Ponadto 24 stycznia brth , będą jeszcze trzy loty z Chin, w sumie osiem lotów w tym miesiącu” – dodał Thanet.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.