88 broni palnej, 1,199 pocisków i 430,029 8 pigułek metamfetaminy skonfiskowanych w regionie XNUMX (w tym Phuket)

Phuket -

Represje policyjne w regionie 8 (w tym Phuket) od 19 grudniath do 23 grudniard skonfiskował 88 sztuk broni palnej, 1,199 kul i 430,029 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Na konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj (11 stycznia br.)th) na komisariacie policji Regionu 8 w Maikhao na Phuket był kierowany przez zastępcę szefa policji krajowej, generała Surachate „Big Joke” Hakparna.

Przeszukano ponad 517 miejsc w siedmiu prowincjach: Surat Thani, Nakhon Si Thammarat, Chumphon, Krabi, Phang Nga, Ranong i Phuket.

W sumie skonfiskowano 88 sztuk broni palnej, 1,199 pocisków, 430,029 305 tabletek metamfetaminy i 619 gramów krystalicznej metamfetaminy, a łącznie aresztowano XNUMX podejrzanych. Większość broni palnej skonfiskowano w Nakhon Si Thammarat, a następnie w Surat Thani i Chumphon.

Big Joke powiedział The Phuket Express i innym mediom, że represje miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w prowincjach turystycznych, aby zapobiegać i ograniczać przestępczość i narkotyki.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.