Zagraniczny lekarz na wakacjach ratuje Rosjankę przed utonięciem na plaży Patong

Patong –

Zagraniczny turysta, który jest licencjonowanym lekarzem, uratował rosyjską turystkę przed utonięciem na plaży Patong.

Ratownicy Patong powiedzieli Phuket Express, że wczoraj (11 styczniath), o godzinie 4:50 rosyjska turystka walczyła w wodzie morskiej. Zagraniczni turyści, którzy widzieli incydent, pomogli wyciągnąć ją na plażę.

Turystka z Rosji była nieprzytomna i nie miała pulsu. Zagraniczny turysta i ratownicy z Patong udzielili pomocy i reanimacji Rosjanki, zanim ponownie wykryto jej puls. Została przewieziona do szpitala Patong.

Ratownik z Patong podziękował zagranicznemu turystowi, który jest lekarzem, za pomoc w incydencie.

Pomocny turysta odmówił identyfikacji, twierdząc, że nie jest bohaterem i pomaga tylko potrzebującym.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.