Delfin wyrzucany na brzeg, a później umiera na plaży Phang Nga

Phangnga –

Delfin został znaleziony na plaży w Phang Nga i tragicznie później podjebany.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział w tym tygodniu Phuket Express, że zostali powiadomieni o śmierci przez personel Parku Narodowego Khao Lampi Hat Thaimueang.

Delfin, który wciąż żył, został wyrzucony na plażę Khao Lampi. Personel DMCR próbował zepchnąć delfina z powrotem do morza, ale później wyrzucił go na plażę, ponownie martwego.

Martwy delfin został przewieziony do Morskiego Centrum Biologicznego w Phuket. Samica delfina pręgowanego miała 217 centymetrów długości i ważyła 70 kilogramów. Uznano, że zmarła z przyczyn naturalnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.