Dzieci zaproszone na spotkanie z gubernatorem Phuket w Dzień Dziecka

Phuket -

Dzieci są zapraszane na spotkanie z gubernatorem Phuket na wycieczkę po pokoju roboczym w Prowincjonalnym Centrum Administracyjnym Phuket w Dzień Dziecka (14 stycznia)th).

Gubernator Phuket Narong Woonciew zaprasza dzieci na spotkanie z nim na wycieczkę po pokoju roboczym w Prowincjonalnym Centrum Administracyjnym Phuket (New Provincial Hall) przy Tha Kreang Road w Talad Nuea w mieście Phuket jutro od 8:00 do południa.

Nie zabraknie atrakcji, zabaw, upominków, poczęstunku, a także lodów dla dzieci. Przyjdź na spotkanie zWujek Narong Gubernator".

Prawie wszystkie władze samorządowe w Phuket będą organizować zajęcia dla dzieci. Szczegóły poniżej.

Gdzie iść na Dzień Dziecka w Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.