Dzieci zaproszone na spotkanie z gubernatorem Phuket w Dzień Dziecka

Phuket -

Dzieci są zapraszane na spotkanie z gubernatorem Phuket na wycieczkę po pokoju roboczym w Prowincjonalnym Centrum Administracyjnym Phuket w Dzień Dziecka (14 stycznia)th).

Gubernator Phuket Narong Woonciew zaprasza dzieci na spotkanie z nim na wycieczkę po pokoju roboczym w Prowincjonalnym Centrum Administracyjnym Phuket (New Provincial Hall) przy Tha Kreang Road w Talad Nuea w mieście Phuket jutro od 8:00 do południa.

Nie zabraknie atrakcji, zabaw, upominków, poczęstunku, a także lodów dla dzieci. Przyjdź na spotkanie zWujek Narong Gubernator".

Prawie wszystkie władze samorządowe w Phuket będą organizować zajęcia dla dzieci. Szczegóły poniżej.

Gdzie iść na Dzień Dziecka w Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.