Saint Christopher i Nevis Mężczyzna poszukiwany przez USA aresztowany w Phuket

Phuket -

Poszukiwany przez Stany Zjednoczone mężczyzna z Saint Christopher i Nevis został aresztowany w Thalang.

Policja Centralnego Biura Śledczego (CIB) ujawniła dziś prasie (14 stycznia), że wraz z Federalnym Biurem Śledczym Stanów Zjednoczonych aresztowała pana Petera Cokera Jr, lat 54, obywatela Saint Christopher i Nevis w hotelu w pobliżu Surin Beach w Thalang .

Pan Coker Jr jest poszukiwany w nakazie aresztowania wydanym przez Interpol (Międzynarodową Organizację Policji Kryminalnej) w zeszłym miesiącu za domniemane fałszerstwo giełdowe. Pan Coker Jr. przyznał, że jest osobą w zawiadomieniu, ale nie do zarzucanych mu przestępstw.

Zgodnie z Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych 26 września 2022 r. rozpieczętowany akt oskarżenia zarzuca trzem mężczyznom zorganizowanie zakrojonego na szeroką skalę programu manipulacji na rynku w odniesieniu do dwóch spółek notowanych na giełdzie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.