Saint Christopher i Nevis Mężczyzna poszukiwany przez USA aresztowany w Phuket

Phuket -

Poszukiwany przez Stany Zjednoczone mężczyzna z Saint Christopher i Nevis został aresztowany w Thalang.

Policja Centralnego Biura Śledczego (CIB) ujawniła dziś prasie (14 stycznia), że wraz z Federalnym Biurem Śledczym Stanów Zjednoczonych aresztowała pana Petera Cokera Jr, lat 54, obywatela Saint Christopher i Nevis w hotelu w pobliżu Surin Beach w Thalang .

Pan Coker Jr jest poszukiwany w nakazie aresztowania wydanym przez Interpol (Międzynarodową Organizację Policji Kryminalnej) w zeszłym miesiącu za domniemane fałszerstwo giełdowe. Pan Coker Jr. przyznał, że jest osobą w zawiadomieniu, ale nie do zarzucanych mu przestępstw.

Zgodnie z Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych 26 września 2022 r. rozpieczętowany akt oskarżenia zarzuca trzem mężczyznom zorganizowanie zakrojonego na szeroką skalę programu manipulacji na rynku w odniesieniu do dwóch spółek notowanych na giełdzie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.