64 małe żółwie morskie wykluwają się i wracają do domu w Phang Nga

Phang Nga-

Sześćdziesiąt cztery młode żółwie skórzaste pomyślnie wykluły się i skierowały się do morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że matka żółwia skórzastego złożyła w sumie 106 jaj na plaży Bang Khwan w dzielnicy Takua Thung w listopadzie ubiegłego roku.

Wczoraj wczesnym rankiem (14 stycznia) z jaj wykluły się 64 młode żółwie morskie. 37 jaj nie rozwinęło się w pełni. Jeden mały żółw morski zmarł wkrótce po wykluciu. Cztery jaja wciąż czekają na wyklucie.

Młode żółwie zostały wypuszczone z powrotem do swojego domu w morzu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.