64 małe żółwie morskie wykluwają się i wracają do domu w Phang Nga

Phang Nga-

Sześćdziesiąt cztery młode żółwie skórzaste pomyślnie wykluły się i skierowały się do morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że matka żółwia skórzastego złożyła w sumie 106 jaj na plaży Bang Khwan w dzielnicy Takua Thung w listopadzie ubiegłego roku.

Wczoraj wczesnym rankiem (14 stycznia) z jaj wykluły się 64 młode żółwie morskie. 37 jaj nie rozwinęło się w pełni. Jeden mały żółw morski zmarł wkrótce po wykluciu. Cztery jaja wciąż czekają na wyklucie.

Młode żółwie zostały wypuszczone z powrotem do swojego domu w morzu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.