Złota bransoletka warta 150,000 XNUMX bahtów zwrócona Brytyjczykowi w Patongu – WIDEO

Phuket -

Złota bransoletka o wartości 150,000 XNUMX bahtów została zwrócona brytyjskiemu właścicielowi w Patong przez Tajlandię.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w środę, 11 styczniath Jakkarin Kongmueang, lat 46, złożył doniesienie do policji w Patong w związku ze złotą bransoletką, która jest obecnie warta 150,000 11 bahtów. Powiedział policji, że znalazł złotą bransoletkę w barze w Soi Bangla XNUMX styczniath.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w piątek (13 stycznia)th), pan Ryan Ashley Horner, obywatel Wielkiej Brytanii, przyszedł do policji w Patong, aby zapytać, czy ktoś znalazł jego złotą bransoletkę. Ku wielkiemu zaskoczeniu Ryana, policja powiedziała, że ​​tak, ktoś go znalazł

Policja poinformowała pana Jakkarina, że ​​pan Horner pojawił się z paragonem ze złotej bransoletki ze sklepu, w którym ją kupił. Numer kodu na złotej bransolecie pasował do dokumentu. Pan Jakkarin sprawdził nagranie z monitoringu w barze i stwierdził, że pan Horner był w barze, zanim znalazł złotą bransoletkę.

Złota bransoletka została ostatecznie zwrócona właścicielowi Panu Hornerowi, który podziękował Panu Jakkarinowi. Jest bardzo szczęśliwy, bo nie miał nadziei na odnalezienie swojej złotej bransoletki po jej zgubieniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.