Na plaży Phang Nga znaleziono 190 jaj żółwi morskich

Phang Nga-

W gnieździe na plaży w Phangnga na północ od Phuket znaleziono łącznie 190 jaj żółwia szylkretowego.

Przedstawiciele Parku Narodowego Mu Ko Surin powiedzieli Phuket Express, że wczoraj (15 stycznia XNUMX r.)th), znaleźli ślady matki żółwia morskiego składającej jaja na plaży na terenie parku narodowego w dystrykcie Kura Buri.

Znaleźli w gnieździe łącznie 190 jaj żółwia szylkretowego. Jaja zostały przeniesione do pobliskiego bezpiecznego obszaru z powodu obaw o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi.

Sześćdziesiąt cztery młode żółwie skórzaste pomyślnie wykluły się i skierowały się do morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.