Tragiczna prawdziwa historia miłosna z Phuket zamieniła się w zupełnie nowy film – WIDEO

Phuket -

Tragiczna, prawdziwa historia miłosna „Sarasin Bridge Love Story” między Dumem i Giwem została przekształcona w zupełnie nowy film.

Film został oficjalnie ogłoszony prasie wczoraj (15 stycznia).th) na moście Sarasin w Mai Khao, Thalang. Nowy film wyreżyserował słynny południowo-tajski artysta Ekkachai Srivichai, lat 60, który pochodzi z Nakhon Si Thammarat. Film trafi do kin 19 styczniath, 2023.

Film przedstawia prawdziwą historię miłosną z 1973 roku na Phuket, czyli 50 lat temu. Mężczyzna o imieniu „Dum”, który był kierowcą autobusu Baht, i kobieta o imieniu „Giw”, która była nauczycielką, byli kochankami. Rodzina kobiety nie chciała, żeby byli razem, ponieważ bardzo się różnili. Dum i Giw ostatecznie zakończyli swoje tragiczne życie miłosne, związując się szmatką i skacząc z mostu Sarasin.

Zachodni czytelnicy rozpoznają podobne motywy do Romea i Julii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.