Tragiczna prawdziwa historia miłosna z Phuket zamieniła się w zupełnie nowy film – WIDEO

Phuket -

Tragiczna, prawdziwa historia miłosna „Sarasin Bridge Love Story” między Dumem i Giwem została przekształcona w zupełnie nowy film.

Film został oficjalnie ogłoszony prasie wczoraj (15 stycznia).th) na moście Sarasin w Mai Khao, Thalang. Nowy film wyreżyserował słynny południowo-tajski artysta Ekkachai Srivichai, lat 60, który pochodzi z Nakhon Si Thammarat. Film trafi do kin 19 styczniath, 2023.

Film przedstawia prawdziwą historię miłosną z 1973 roku na Phuket, czyli 50 lat temu. Mężczyzna o imieniu „Dum”, który był kierowcą autobusu Baht, i kobieta o imieniu „Giw”, która była nauczycielką, byli kochankami. Rodzina kobiety nie chciała, żeby byli razem, ponieważ bardzo się różnili. Dum i Giw ostatecznie zakończyli swoje tragiczne życie miłosne, związując się szmatką i skacząc z mostu Sarasin.

Zachodni czytelnicy rozpoznają podobne motywy do Romea i Julii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.