Poszukiwany Singapurczyk podejrzany o udział w schemacie Ponziego aresztowany na lotnisku w Phuket

Phuket -

Poszukiwany Singapurczyk został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket za rzekomy udział w oszustwie Ponzi.

Funkcjonariusze imigracyjni z Phuket powiedzieli Phuket Express, że aresztowali 32-letniego Daryla Cai Yonghui, obywatela Singapuru, który znajdował się na liście poszukiwanych Departamentu Dochodzeń Specjalnych (DSI). Jechał do Singapuru.

Pan Yonghui jest jednym z ważnych podejrzanych w rzekomym oszustwie dotyczącym piramidy walutowej Forex – 3D. Prawie 10,000 XNUMX Tajów złożyło skargi w związku z tym oszustwem Ponzi.

Pan Yonghui nie odniósł się od razu do zarzutów i odmówił rozmowy z prasą.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.