Policja w Thalang ostrzega kobiety i osoby transpłciowe mieszkające samotnie

Phuket -

Policja Sakoo w dystrykcie Thalang wydała ostrzeżenie dla mieszkających samotnie kobiet i osób transpłciowych, aby były bardziej ostrożne w nocy.

Policja z Sakoo powiedziała Phuket Express, że w zeszłym tygodniu istniały „niebezpieczeństwa” dla kobiet i osób transpłciowych, które mieszkały całkowicie samotnie, zwłaszcza w wynajmowanych pokojach.

„Proszę upewnić się, że drzwi i okna są zamknięte przed snem. Jest wielu podejrzanych mężczyzn z innych obszarów i prowincji. Jeśli dzieje się coś nieprzewidzianego, zadzwoń pod numer 191. Najbardziej niebezpieczne są godziny między 2:00 a 5:00”. – poinformowała policja w Sakoo.

Phuket Express zauważył, że policja Sakoo nie wspomniała bezpośrednio o tym, co wydarzyło się wcześniej, co spowodowało wydanie ostrzeżenia.

Policja Sakoo opublikowała również zdjęcie szarej koszulki, aby poprosić o pomoc publiczną, jeśli ktoś rozpozna, że ​​ktoś ostatnio nosił tę koszulkę. Stwierdzili, że osoba jest bardzo niebezpieczna i wciąż ucieka.

Jednak od tego czasu usunęli post, wprowadzając zamieszanie w mediach społecznościowych co do tego, jakie jest niebezpieczeństwo.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.