AKTUALIZACJA: Taksówkarz minivana z Phuket odurzony metamfetaminą ma cofnięte prawo jazdy

Phuket -

Nietrzeźwemu kierowcy minivana, który przyznał się do przyjmowania tabletek metamfetaminy i jazdy z przebitą oponą, powodując iskry wydobywające się z przedniego koła w Thalang, cofnięto prawo jazdy.

Nasza poprzednia historia:

Policja Tha Chatchai powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o godzinie 9:00 w piątek rano (13 styczniath), że minivan z przebitą oponą jechał przez wiele kilometrów z iskrami wydobywającymi się z przedniego koła na Thep Kassattri Road w Mai Khao, Thalang.

Teraz aktualizacja:

Biuro Transportu Lądowego w Phuket poinformowało w tym tygodniu Phuket Express, że prawo jazdy kierowcy minivana zidentyfikowanego jako Pan Pichai zostało cofnięte, ponieważ prowadził samochód i zażywał nielegalne narkotyki.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.