Phuket wita pierwszy bezpośredni chiński lot turystów od prawie trzech lat

Phuket-

W środę (182 stycznia) na międzynarodowe lotnisko w Phuket przybyło łącznie 18 chińskich turystówth), jeden.

Pierwsza grupa chińskich turystów wylądowała na lotnisku o 6:30 bezpośrednim lotem Spring Airlines z Szanghaju do Phuket.

Zostali ciepło przyjęci i prowadzeni przez dyrektor Urzędu Turystyki Tajlandii Phuket Office pani Nanthasiri Ronnasiri i odpowiednich urzędników.

Otrzymali pamiątki z lotniska. Witamy w Phuket z Phuket Express

Firmy z Phuket są podekscytowane i gotowe na przyjęcie chińskich turystów.

Więcej bezpośrednich lotów z Chin ma przybyć do Phuket w tym miesiącu z około 500 pasażerami.

Tymczasem w zeszłym tygodniu 9 stycznia brth, 2023. 269 chińskich turystów z Xiamen w Chinach wylądowało na lotnisku Suvarnabhumi w Tajlandii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.