Phuket wita pierwszy bezpośredni chiński lot turystów od prawie trzech lat

Phuket-

W środę (182 stycznia) na międzynarodowe lotnisko w Phuket przybyło łącznie 18 chińskich turystówth), jeden.

Pierwsza grupa chińskich turystów wylądowała na lotnisku o 6:30 bezpośrednim lotem Spring Airlines z Szanghaju do Phuket.

Zostali ciepło przyjęci i prowadzeni przez dyrektor Urzędu Turystyki Tajlandii Phuket Office pani Nanthasiri Ronnasiri i odpowiednich urzędników.

Otrzymali pamiątki z lotniska. Witamy w Phuket z Phuket Express

Firmy z Phuket są podekscytowane i gotowe na przyjęcie chińskich turystów.

Więcej bezpośrednich lotów z Chin ma przybyć do Phuket w tym miesiącu z około 500 pasażerami.

Tymczasem w zeszłym tygodniu 9 stycznia brth, 2023. 269 chińskich turystów z Xiamen w Chinach wylądowało na lotnisku Suvarnabhumi w Tajlandii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.