Phuket zaprasza wszystkich na Święto Latarni na początek chińskiego Nowego Roku

Phuket -

Gmina Phuket zaprasza ludzi do przyłączenia się do corocznego Festiwalu Latarni na Starym Mieście w Phuket z okazji rozpoczęcia chińskiego Nowego Roku.

Burmistrz miasta Phuket, Saroj Angkanapilart, powiedział Phuket Express, że festiwal odbywa się na skrzyżowaniu kart na Starym Mieście w Phuket do 5 lutegoth. Phuket zaczął organizować Festiwal Latarni od 2016 roku, aby zachować lokalną tradycję i pobudzić turystykę.

Nie tylko miasto jest ozdobione lampionami, ale także domy i firmy w okolicy. Przyjdź i zrób zdjęcia pięknej scenerii starego miasta z latarniami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.