Kobra królewska złapana w domu w Thalang

Thalang –

Czterometrowa kobra królewska została złapana w lokalnym domu w Thalang.

Burmistrz Paklok Panya Sampaorat powiedział Phuket Express, że ratownicy Paklok zostali powiadomieni o wężu w domu w Baan Paklok zeszłej nocy (17 styczniath).

Przybyli do domu i znaleźli w nim nastoletnią kobrę królewską. Ich zespołowi „profesjonalnego obchodzenia się z wężami” zajęło około pół godziny złapanie kobry królewskiej.

Kobra królewska ma cztery metry długości i waży 10 kilogramów. Kobra królewska zostanie wypuszczona z powrotem do lokalnego lasu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.