Nagroda w wysokości 100,000 XNUMX bahtów za zaginięcie kota w Phuket

Phuket -

Chińska emigrantka zaoferowała nagrodę w wysokości 100,000 XNUMX bahtów dla każdego, kto odnajdzie jej zaginionego kota, białego kota perskiego.

Pani Xiong, 40-letnia obywatelka Chin, powiedziała Phuket Express w środę (18 stycznia), że zaginiony kot, Garfield, to dwuletni biały kot perski. Garfield został zabrany z Chin z panią Xiong. Garfield chodził z nią wszędzie.

Garfielda nie ma już od jedenastu dni w domu w Soi Pasak 4/1 w Cherng Talay w Thalang. Pani Xiong bardzo za nim tęskni.

Jeśli ktoś go zobaczy, prosimy o kontakt pod numerem 093 581 2166. Za informacje, które doprowadzą do jego bezpiecznego odnalezienia, zostanie przyznana nagroda w wysokości 100,000 XNUMX bahtów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.