AKTUALIZACJA: Rumuński nurek w Phuket wciąż zaginiony przez 10 dni, ogólne poszukiwania zakończone

Phuket -

47-letni rumuński nurek wciąż jest poszukiwany od dziesięciu dni.

Nasza poprzednia historia:

Rumuński nurek zaginął 8 stycznia w morzu w pobliżu wyspy Kaew Nok w Rawai na południe od Phuket.th, 2023.

Teraz aktualizacja:

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział wczoraj (17 stycznia) Phuket Expressth), że poszukiwania trwały od 8 styczniath do wczoraj 17 styczniath pod wodą i helikopterem, ale nadal ani śladu MR. SEBASTIAN EMIL SOMESAN.

Centrum dowodzenia poszukiwaniami zostało przeniesione z plaży Yanui w Rawai do gminy Rawai, a szersze poszukiwania zakończyły się i zostały przeniesione do lokalnych rybaków i mieszkańców, aby pomóc w dalszych poszukiwaniach.

Szersze wysiłki z użyciem helikopterów i okrętów wojennych zostały obecnie przerwane, ale urzędnicy zobowiązali się do kontynuowania poszukiwań na mniejszą skalę za pośrednictwem rybaków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.