AKTUALIZACJA: Rumuński nurek w Phuket wciąż zaginiony przez 10 dni, ogólne poszukiwania zakończone

Phuket -

47-letni rumuński nurek wciąż jest poszukiwany od dziesięciu dni.

Nasza poprzednia historia:

Rumuński nurek zaginął 8 stycznia w morzu w pobliżu wyspy Kaew Nok w Rawai na południe od Phuket.th, 2023.

Teraz aktualizacja:

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział wczoraj (17 stycznia) Phuket Expressth), że poszukiwania trwały od 8 styczniath do wczoraj 17 styczniath pod wodą i helikopterem, ale nadal ani śladu MR. SEBASTIAN EMIL SOMESAN.

Centrum dowodzenia poszukiwaniami zostało przeniesione z plaży Yanui w Rawai do gminy Rawai, a szersze poszukiwania zakończyły się i zostały przeniesione do lokalnych rybaków i mieszkańców, aby pomóc w dalszych poszukiwaniach.

Szersze wysiłki z użyciem helikopterów i okrętów wojennych zostały obecnie przerwane, ale urzędnicy zobowiązali się do kontynuowania poszukiwań na mniejszą skalę za pośrednictwem rybaków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.