Czternaście osób aresztowanych podczas nalotu na klub nocny na Starym Mieście w Phuket

Phuket -

Czternaście osób zostało aresztowanych w jaskini hazardu w nocnym klubie na Starym Mieście w Phuket.

Policja miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że dzisiaj po północy (19 stycznia) zespół policji miasta Phuket dokonał nalotu na jaskinię gier hazardowych na trzecim piętrze klubu nocnego w pobliżu Surin Circle (znanego jako Fountain Circle) na Rassada Road w Talad Yai na Starym Mieście w Phuket.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja otrzymała informację, że w nocnym klubie znajduje się jaskinia hazardu. Czternastu graczy zostało aresztowanych za przejęcie przedmiotów hazardowych, w tym kart do pokera.

Zostali przewiezieni do Komendy Miejskiej Policji w Phuket. Jednemu z nich postawiono zarzuty prowadzenia nielegalnego hazardu. Pozostałym postawiono zarzuty udziału w nielegalnym hazardzie. Wszyscy przyznali się do zarzutów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.