AKTUALIZACJA: Słupki drogowe ustawione w celu spowolnienia pojazdów na moście Thep Sisin w Phuket

Phuket -

Gumowe słupki drogowe zostały umieszczone na moście Thep Sisin (Klong Koh Phee) w mieście Phuket, aby zapobiec wypadkom drogowym.

Nasza poprzednia historia:

Dwie osoby zginęły po tym, jak nietrzeźwy kierowca sedana zderzył się z bocznym wózkiem motocyklowym w Mueang Phuket podczas kampanii Seven Days New Year Safety Road.

Teraz aktualizacja:

Zastępca burmistrza miasta Phuket, Prasit Sinsaowapak, powiedział Phuket Express, że na obu pasach mostu ustawiono gumowe słupki drogowe, aby spowolnić pojazdy i zmniejszyć liczbę wypadków drogowych. Na tym moście doszło do wielu wypadków drogowych z wieloma obrażeniami i ofiarami śmiertelnymi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.