Wydarzenie Kata Walking Street jest w toku

kata –

Kata Walking Street potrwa do 19 lutegoth.

Pan Kan Prachumpan, dyrektor generalny KW Plaza, powiedział Phuket Express, że Kata i Karon to jedne z najbardziej znanych miejsc dla obcokrajowców i turystów na Phuket, z pięknymi plażami Kata i Karon. Ulica spacerowa ma na celu pobudzenie lokalnej turystyki i gospodarki.

Na Walking Street znajduje się ponad 200 stoisk z jedzeniem, odzieżą, akcesoriami i produktami lokalnymi. Wydarzenie odbywa się przez miesiąc od 19 styczniath do lutego 19th , 2023 od 4:00 do 11:00.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.