Wydarzenie Kata Walking Street jest w toku

kata –

Kata Walking Street potrwa do 19 lutegoth.

Pan Kan Prachumpan, dyrektor generalny KW Plaza, powiedział Phuket Express, że Kata i Karon to jedne z najbardziej znanych miejsc dla obcokrajowców i turystów na Phuket, z pięknymi plażami Kata i Karon. Ulica spacerowa ma na celu pobudzenie lokalnej turystyki i gospodarki.

Na Walking Street znajduje się ponad 200 stoisk z jedzeniem, odzieżą, akcesoriami i produktami lokalnymi. Wydarzenie odbywa się przez miesiąc od 19 styczniath do lutego 19th , 2023 od 4:00 do 11:00.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.