„Największy Festiwal” na Starym Mieście w Phuket

Phuket -

Tak zwany i samozwańczy „Największy Festiwal” odbędzie się na Starym Mieście w Phuket jeszcze w tym miesiącu.

Władze miasta Phuket poinformowały Phuket Express, że festiwal odbędzie się 27 styczniath do stycznia 29th, 2023, na Starym Mieście w Phuket, aby świętować Chiński Nowy Rok.

TPN zauważa, że ​​właściwy Chiński Nowy Rok wypada jednak w najbliższą niedzielę, 22 stycznia 2023 r.

Phuket Express poda więcej szczegółów na temat największego festiwalu, gdy nadejdzie.

Gmina Phuket organizuje inne wydarzenie, które zaprasza ludzi do udziału w corocznym Festiwalu Latarni na Starym Mieście w Phuket z okazji rozpoczęcia chińskiego Nowego Roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.