Patong świętuje Chińskiego Nowego Roku

Patong –

Patong świętuje Chiński Nowy Rok, dekorując miasto czerwonymi lampionami.

Gmina Patong zaprasza ludzi do robienia zdjęć z czerwonymi latarniami na plaży Patong, gdy miasto świętuje Chiński Nowy Rok.

Gmina Phuket organizuje kolejne wydarzenie, które zaprasza ludzi do corocznego Festiwalu Latarni na Starym Mieście w Phuket z okazji rozpoczęcia chińskiego Nowego Roku.

Tak zwany i samozwańczy „Największy Festiwal” odbędzie się na Starym Mieście w Phuket jeszcze w tym miesiącu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.