Patong świętuje Chińskiego Nowego Roku

Patong –

Patong świętuje Chiński Nowy Rok, dekorując miasto czerwonymi lampionami.

Gmina Patong zaprasza ludzi do robienia zdjęć z czerwonymi latarniami na plaży Patong, gdy miasto świętuje Chiński Nowy Rok.

Gmina Phuket organizuje kolejne wydarzenie, które zaprasza ludzi do corocznego Festiwalu Latarni na Starym Mieście w Phuket z okazji rozpoczęcia chińskiego Nowego Roku.

Tak zwany i samozwańczy „Największy Festiwal” odbędzie się na Starym Mieście w Phuket jeszcze w tym miesiącu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.