Mężczyzna aresztowany w Kathu z 22,406 XNUMX pigułkami metamfetaminy i pół kilograma krystalicznej metamfetaminy

Katu –

W dystrykcie Kathu aresztowano podejrzanego z 22,406 570.59 tabletkami metamfetaminy i XNUMX gramami krystalicznej metamfetaminy.

Policja prowincji Phuket poinformowała Phuket Express, że w piątek (20 stycznia)th) aresztowali 42-letniego Prasita „Sit” Kunlarata z Phuket.

Przejęto od niego 22,406 570.59 tabletek metamfetaminy i XNUMX gramów krystalicznej metamfetaminy.

Został aresztowany w chacie w pobliżu tamy Bang Ward w Kathu. Został zabrany na komisariat policji w Kathu, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.